Full Of Energy Walmar-Star z Krainy Szczescia

21.06.2009.

LV, EST JCH, LJU`10, LV, BLR, EST, RUS, HR, LT, BALT CH,

Crufts qualification 2011, 2013, 3nd Blood

Breeder: Lilianna Bachurzewska (PL)                                    Ciltsraksti/ Pedigree

Owner: Vita Jurgone & Diāna Koka

Jau sen gribēju otru bīgliņu, izmeklējos malu malās, bet tādu, kurš iekristu sirdī vai būtu tā saucamais „mans sapņu suns” tā arī neatradu, kaut izmalu audzētavas ļoti daudzās valstīs. Pilnīgi nejauši, lai ieteiktu kādu no tuvāko valstu audzētavām meitenei, kura arī bija bīgliņa meklējumos, ieskatījos Kraina Szczescia audzētavas mājaslapā lai pārliecinātos vai tur ir pieejami kucēniņi un te man acīs un uzreiz arī sirdī iekrita gandrīz jau 6 mēnešus vecs kucēns. Un tajā pašā brīdī es sapratu, ka man VAJAG šo kucēnu!

Filips (FULL OF ENERGY WALMAR-STAR z Krainy Szczescia) arī ir ļoti īpašs bīgliņš. Īsumā par viņa nonākšanu mūsu ģimenē var teikt – ieraudzīju un iemīlēju! Gribu pateikt milzīgu paldies Kraina Szczescia audzētavas īpašniecei Liliannai par šo fantastisko, mīlestības, īpašas pieķeršanās un šarma pilno suņuku!

Filipiņš ir pilnīgs pretstats Deko. Viņš ir ārkārtīgi zinātkārs, aktīvs, ielīdīs un uzlīdīs visur, nočieps visu, ko deguns saodīs vai acis ieraudzīs, ir lielum liels nedarbu darītājs un beidzot man bija kucēns, kurš ČIEPJ un GRAUŽ! Tomēr viņa neskaitāmie nedarbi nespēj apslāpēt viņa īpašo šarmu un rozīnīti! Filipiņš ir ārkārtīgi mīlīgs un pacietīgs, uz viņu nav iespējams pat lāgā sadusmoties vai nopietni sarāt – tā sejas izteiksme, tas uzticamais, atvērtais un nevainīgais acu skatiens liek smieties un viņu mīļot, nevis rāt un sodīt. Lai nezaudētu šo vienreizējo rozīnīti, pārāk neaizrāvāmies ar viņa apmācību un rezultātā vienā brīdī ieguvu divus pilnīgus dulburīšus, kuri likās nejēdz ne komandas, ne arī kādas robežas. Tomēr tas bija tikai laika jautājums, jo turpmāk lēnām un nesteidzoties tomēr šo to mācīju Filipiņam un pie viena arī atgādināju Dekucim, ka viņš tak ir mācīts suns. Jā, uz šo brīdi Filips vēl nezin un nemāk tik daudz, cik Deko, tomēr pamazām arī viņam ir iemācīti daži triki, nedaudz paklausības, dažas komandas un arvien, arvien vieglāka kļūst mūsu sadarbība. Tā kā šajā brīdī jūtos ļoti ērti un komfortabli ar diviem bīgliņiem sev blakus!

Informācija par apmācībām pa mākslīgi izliktu asinspēdu

free counters