Apmācība, sports un dažādas aktivitātes

Training, sports and entertainment

Bīgls ir vidēja izmēra, kompakts, kustīgs un ļoti izveicīgs suns. Līdz ar to viņš ir piemērots dažādām aktivitātēm, atkarībā no suņa īpašnieka vēlmēm, aktivitātes un iespējām.

Iesākumam es ieteiktu jau no agra vecuma jebkuram kucēnam mācīt paklausību un to nostiprināt visu suņa mūžu. Lai arī bīgls skaitās grūti apmācāma šķirne, tomēr ar pozitīvo motivāciju un suņa ieinteresēšanu darboties kopā ar saimnieku sniedz lieliskus rezultātus bīgla apmācībā.

Kad ar suni ir atrast kontakts un laba savstarpējā sapratne, var sākt darboties ar visdažādākajiem sporta veidiem gan profesionālā, gan arī tikai izklaides līmenī lai nodrošinātu suņa un tā īpašnieka aktīvu darbošanos un veidotu vēl ciešāku kontaktu un interesi vienam par otru. Kā saka: labs suns ir noguris suns!

Latvijā daži aktīvisti piedāvā iespēju nodarboties ar dog frisbee un dog agility. Šie noteikti nav tie sporta veidi, kuros var cerēt uz maz ieguldītā darba un ātriem rezultātiem. Mēs ar Deko izmēģinājām abus. Rīgā šo sporta veida apmācības piedāvā Dienesta un sporta suņkopības mācību centrs "Inter Sport Canis".

Informācija par apmācībām pa mākslīgi izliktu asinspēdu

free counters