Izklaides

PAVASARA SKRIETIŅŠ!

PAVASARI PAVADOT!

 

FUN DAY! 

15.maijā Latvijas Medību Suņu Klubs (LMSK) noorganizēja vienlaicīgi medību pārbaudes eksāmenu pa asinspēdu un izklaides pasākumu FUN DAY.

 

Ar lielu prieku šajā dubultajā pasākumā piedalījās arī mūsu ģimene: Jānis ar Filipiņu (FULL OF ENERGY WALMAR-STAR z Krainy Szczescia) lika eksāmenu pa asinspēdu, bet mēs ar Deko piedalījāmies un fotogrāfējām izklaides pasākumu.

Viens no pirmajiem izklaides pasākumiem bija adžiliti iemaņu apgūšana. Šoreiz nebija tik svarīgi cik precīzi un ātri suns iziet trasi, galvenais bija piedalīties un mēģināt. Daudzi suņu īpašnieki ne tikai lika sunim iziet trasi, bet arī paši izgāja čūskiņu, lēca pāri šķēršļiem un ar visu savu būtību uzmundrināja suņus izlīst cauri kastei.

        Ļoti jautra un interesanta atrakcija izrādījās saimnieku pārbaude cik labi viņi pazīst savu suni. dalībniekam aizsien acis, rindā sastāda vienas šķirnes vairākus suņus un izmantojot tikai rokas un tausti ir jāatrod savu suni. Lai dalībniekus vairāk apmulsinātu, pa kluso tika pielikti klāt arī citu šķirņu suņi. Bīglu gan atpazina ļoti ātri un ne reizi nesajauca ar citas šķirnes suņiem.

Un nākamais lielu jautrību izraisījušais pasākums bija "Ejam ziemas pastaigā", kur uz ātrumu bija jāieģērbj suņus setera augumam piemērotā kombinezonā. Piedaloties šajā atrakcijā, man likās, ka Dekucis nav viss bīgls, bet gan ļoti kustīgs astoņkājis, jo kad priekškājas jau bija iedabūtas apģērba gabalā un kamēr ātrumā stūķēju viņa pakaļkājas kombinezonā, priekškājas jau bija devušās pastaigāties atkal neapģērbtas.

BĪGLU LIELDIENU IZKLAIDES/

 BEAGLES EASTER ACTIVITIES

FOTO un VIDEO

Informācija par apmācībām pa mākslīgi izliktu asinspēdu

free counters